V termínu od 1.8 do 14.8. 2022 čerpáme dovolenou. Omlouváme se za případnou delší dobu dodání, ke které může docházet. Děkujeme za pochopení, přejeme krásné léto a budeme se na Vás těšit opět od 15.8.2022.

nástěnné světla s čidlem

36 položek celkem
nástěnná světla s čidlem

Nástěnná světla s čidlem

Venkovní nástěnná svítidla s pohybovým senzorem jsou stále více oblíbenější kvůli vysokému uživatelskému komfortu a praktičnosti a provozu bez vypínačů. Díky vysoké ochraně proti vniknutí vlhkosti do svítidla a UV stabilním materiálům můžou být bez problémů celoročně umístěny ve venkovních prostorách pro osvětlení okolo domu. Fungují automaticky, když přicházíte domu nebo procházíte okolo a svítí dle nastavení. Většinou je možné nástěnná svítidla s čidlem nastavit na přesně určenou hodnotu soumraku, délku svícení a u těch lepších modelů i úhel záchytu. Venkovní nástěnná světla s čidlem jsou momentálně nejvíce používaná senzorová svítidla, ale začínají se prosazovat i další typy venkovního osvětlení jako jsou například venkovní sloupky nebo zahradní svítidla zapuštěná do země. Letošním velkým trendem jsou také venkovní nástěnná solární svítidla a ta můžou být také vybaveny čidlem pro automatický provoz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení