Nemo Nuvola Minor H25, stropní/nástěnné svítidlo, 45W LED 2700K, 100x58x26cm
Kód: NEM NUM LWW 31Související produkty
Detailní popis produktu
Rozměrné stropní/nástěnné svítidlo, které se netají inspirací v oblacích. Autor designu: Mario Bellini, vyrábí italský výrobce Nemo lighting. Série Nuvola je jedním z bestsellerů z katalogu Nemo.
Nemo Nuvola pendant je vhodné použít jako doplnění závěsných svítidel nebo solitér , který kromě atraktivního a nadčasového designu nabídne i vysoký světelný výkon. Je možné ho použít jak do obytného, tak do komerčního interiéru jako například do prodejny, butiku, kavárny, cukrárny, recepce hotelu nebo kancelářské budovy, čekárny, na chodby, do prostoru schodiště, do obývacího pokoje nebo kuchyně.
Vyrobeno z přírodního opálového polyethylenu vyrobeného rotací. Tento materiál se dobře udržuje a zároveň výborně slouží jako difusor pro rozptýlení světla.
Svítidlo je vybaveno celkem 45W LED s teple bílou barvou světla 2700K, která je vhodná pro osvětlení interiérů. Světelný tok: 4000lm. Index podání barev: CRI85.
Nestmívatelné. Za příplatek: triak, DALI nebo 1-10V.
Délka 100cm, šírka 58cm, výška 26cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Délka (cm): | 100 |
| Výška (cm): | 26 |
| Šířka (cm): | 58 |
| Hmotnost: | 11 |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 45W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 4000 |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| ? Index podání barev: | 85 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Nuvola |
| ? Designer: | Mario Bellini |
| ? Výrobce/značka: | Nemo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
