Nemo Nuvola Minor, závěsné svítidlo, 90W LED 2700K, 100x58cm
Kód: NEM NUM LWW 51Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, které se netají inspirací v oblacích. Autor designu: Mario Bellini, vyrábí italský výrobce Nemo lighting. Série Nuvola je jedním z bestsellerů z katalogu Nemo.
Nemo Nuvola pendant minor je vhodné použít jako solitér, který kromě atraktivního a nadčasového designu nabídne i slušný světelný výkon. Je možné ho použít jak do obytného, tak do komerčního interiéru jako například do prodejny, butiku, kavárny, cukrárny, recepce hotelu nebo kancelářské budovy, čekárny atp. Pro sjednocení svítidel v celém interiéru doporučujeme použít i další svítidla ze stejné série.
Vyrobeno z přírodního opálového polyethylenu vyrobeného rotací. Tento materiál se dobře udržuje a zároveň výborně slouží jako difusor pro rozptýlení světla.
Svítidlo je vybaveno celkem 90W LED s teple bílou barvou světla 2700K, která je vhodná pro osvětlení interiérů. Světelný tok: 6000lm. Index podání barev: CRI85.
Nestmívatelné. Za příplatek umíme triak, DALI nebo 1-10V.
Délka 100cm, šírka 58cm, výška 37cm. Maximální délka závěsu je 300cm s možností zkrácení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj |
| Délka (cm): | 100 |
| Výška (cm): | 37 |
| Šířka (cm): | 58 |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 250 |
| Hmotnost: | 9 |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 90W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 6000 |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Nuvola |
| ? Designer: | Mario Bellini |
| ? Výrobce/značka: | Nemo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
