Nordlux Mib 6, stojací lampa 1xGU10, černá, výška 141cm
Kód: NOR 71704003Související produkty
Detailní popis produktu
Stojací lampa NORDLUX MIB 6 je součástí minimalistické série svítidel z rukou dánských návrhářů z Nordlux. Na první pohled patrný důraz na jednoduchý čistý design doplňuje skvělá variabilita stojací lampy MIB 6. Aby nebyl narušen minimalistický vzhled je vypínač umístěn zcela nenápadně na hlavě stínidla. Navíc můžete vybírat ze dvou barevných variant černá 71704003 nebo bílá 71704001. Lampu MIB6 s nízkou základnou můžete v případě potřeby zasunout pod pohovku nebo křeslo a světlo nasměrujete přesně podle Vašich potřeb. Výhodou s pocitem jistoty je použití výměnných LED žárovek GU10.V naší nabídce jistě naleznete správnou žárovku dle svých představ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5701581364387 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| Ocenění za design: | Award-winning design |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní, Skandinávie |
| ? Umístění v místnosti: | Podlaha |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Chodba, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 6 cm |
| Výška (cm): | 141 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | Ø 30 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 250 cm |
| ? Závit žárovky: | GU10 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| ? Série: | Mib |
| ? Designer: | Bønnelycke MDD |
| ? Výrobce/značka: | Nordlux |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
