Nordlux Versale, černá stolní lampa 3xG9, výška 45cm
Kód: NOR 2220075003Související produkty
Detailní popis produktu
U celé série svítidel NORDLUX Versale kladli designéři důraz na jednoduchý, minimalistický skandinávský design s variabilitou použití. Díky tomu má lampička Versale čistý, rovnoměrný povrch s naklápěcím stínidlem nahoru a dolů. Tok světla si tak jednoduše nastavíte dle svých priorit. Vzhledem k použitému difuzoru Vám dodá příjemné měkké rozptýlené světlo, bez oslnění. A díky ní si vytvoříte dokonalou atmosféru ať už v ložnici či ve své pracovně. Výhodou je výměnný zdroj, nezapomeňte si vybrat správný s paticí G9 (3x). Dostatek žárovek máme v nabídce. Podívejte se i na ostatní svítidla ze stejné série a Váš domov můžete zcela jednoduše sladit do jednoho stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5704924010101 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Kov, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Moderní, Skandinávie |
| ? Umístění v místnosti: | Stůl |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Chodba, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 22 cm |
| Délka (cm): | 45 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | ø 19 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 250 cm |
| ? Závit žárovky: | G9 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 3 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| ? Série: | Versale |
| ? Designer: | Anker Studio |
| ? Výrobce/značka: | Nordlux |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
