Paulmann Galeria Regula, osvětlení k zrcadlu s vypínačem, 5x40W, chrom
Kód: PAU 99680Související produkty
Detailní popis produktu
Větší, pětižárovková verze svítidla Galeria Regula. Vhodné jak pro horizontální, tak pro vertikální umístění. Změnou žárovek proměníte vzhled celého svítidla. Povrchová úprava svítidla: chrom, délka: 65 cm, výška 7,5 cm, vypínač.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870996805 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Chrom lesklý |
| ? Styl osvětlení: | Levné |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | K zrcadlu, Obrazy |
| Hmotnost: | 0,839 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 40W |
| ? Závit žárovky: | E14 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 5 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | není potřeba |
| ? Série: | Galeria |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
