Paulmann Quality Line Panel IP44, 6W LED, 2700K, matný chrom, 11,5x11,5cm
Kód: PAU 92079Související produkty
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 2227
ZDARMAZDARMA
15 609 Kč
–5 %
FLO F3179059
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 4527
ZDARMAZDARMA
11 888 Kč
–5 %
FLO F3178030
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 4627
ZDARMAZDARMA
11 888 Kč
–5 %
FLO F3178057
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 2027
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 1230
Detailní popis produktu
Zápustné svítidlo do podhledu s úsporným zdrojem světla a velice nízkou zápustnou hloubkou jen 2 cm. Výroba: německá firma Paulmann, řada Quality line Panel.
Vhodné do moderní architektury: pro osvětlení chodby nebo kuchyně, díky zvýšné ochraně proti vniknutí vody IP44 je možné použití i v koupelnách nebo např. pro osvětlení teras nebo vchodu do domu.
Svítidlo je osazeno 6W LED, světelný tok: 350 lm, teplota barvy světla: 2700 K (teple bílá), úhel svícení 110 stupňů. Životnost: 30000 hodin.
Rozměr: 11,5 x 11,5cm, zápustná hloubka: 2 cm, montážní otvor: 10cm. Vyrobeno z matně chromového plastu, bílý difusor.
Krytí IP44, symbol MM pro instalaci z hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870920794 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Chrom matný |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| Způsob montáže: | Zapuštěné |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Zápustná hloubka(cm)>: | 2 cm |
| Hmotnost: | 0,191 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 6W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 350 |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| Počet svítidel v balení: | 1 |
| Akční nabídka: | Výprodej |
| ? Typ svítidla: | LED Panel |
| Série: | Panel IP44 |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4630
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 1227
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 6730
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 4527
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4027
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 1027
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 4530
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
