Paulmann Quality Line Panel IP44, 6W LED, 4000K, bílá, prům. 11,5cm
Kód: PAU 92058Související produkty
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4627
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 2030
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 4630
ZDARMAZDARMA
15 609 Kč
–5 %
FLO F3179057
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 2030
Detailní popis produktu
Zápustné svítidlo do podhledu s úsporným zdrojem světla a velice nízkou zápustnou hloubkou jen 2 cm. Výroba: německá firma Paulmann, řada Quality line Panel.
Vhodné do moderní architektury, spíše do pracovního interiéru: domácí kanceláře, pro osvětlení chodby v kanceláři nebo veřejné budově, do obytného interiéru je svítidlo vhodné do koupelny nebo kuchyně.
Svítidlo je osazeno 6W LED, světelný tok: 390 lm, teplota barvy světla: 4000 K (teple bílá), úhel svícení 110 stupňů. Životnost: 30000 hodin.
Průměr: 11,5cm, zápustná hloubka: 2 cm, montážní otvor: 10cm. Vyrobeno z bílého plastu. Krytí IP44, symbol MM pro instalaci z hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870920589 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Levné, Moderní |
| Způsob montáže: | Zapuštěné |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Tvar: | Kulaté |
| Zápustná hloubka(cm)>: | 2 cm |
| Hmotnost: | 0,172 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 6W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 671 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 390 |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Teplota barvy světla: | 4000K |
| Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| Počet svítidel v balení: | 1 |
| ? Typ svítidla: | LED Panel, Stropní |
| Série: | Panel IP44 |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 1030
Více za méně
ZDARMAZDARMA
6 655 Kč
–5 %
SLA LAVCS00CEW00000000EU
Více za méně
ZDARMAZDARMA
6 655 Kč
–5 %
SLA LAVCS00CEB00000000EU
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4627
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 2027
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 2027
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 2227
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4027
ZDARMAZDARMA
15 609 Kč
–5 %
FLO F3179059
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
