Paulmann Stripe Daylight, LED pásek 3x3,12W LED, 292,5cm, bílá barva světla
Kód: PAU 70213Související produkty
Detailní popis produktu
Balení 3 ks samolepícího LED páseku zalitého v plastu s bílou barvou světla s konektory pro spojení nebo napojení na trafo. 3x3,12W LED. Vhodné pro podsvícení schodů, poliček atd. LED pásek je možné zkrátit. Šířka: 1,05cm. výška: 0,3cm, délka jednoho pásku je 97cm, celková délka: 292,5cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870702130 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| Délka (cm): | 292,5 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 3,12W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| ? Teplota barvy světla: | 6500K |
| ? Životnost (hodiny): | 20000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 12 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Filtrovat podle částí systému: | LED pásek |
| Akční nabídka: | Výprodej |
| ? Série: | YourLED |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
