Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Paulmann Urail 230V

Pro jednofázový systém Paulmann URail budete potřebovat pouze jedno napájení a bez transformátoru vytvoříte sestavu kolejnic pro osvětlení různých oblastí i v rámci jedné místnosti. Řada bodových svítidel a závěsů může být uspořádána na kolejnicích jakkoliv, na kolejnici je můžete různě přesouvat, můžete ji ovládat dálkovým ovladačem nebo stmívat. Je možné připojit až deset 2m kolejnic o kapacitě max. 1000 W. Různé spojovací prvky umožňují měnit směr, rozvětvení a také kolejnicové instalace v různých výškách stropu.

Jak poskládat Paulmann Urail?

Systém se skládá z napájecích a ovládacích dílů, spojek, kolejnic a různých svítidel. Důležité je vědět, kde bude systém napájený a podle toho se vybere napájecí díl, který může být na začátku/konci, uprostřed nebo mimo dráhu kolejnice. K tomuto dílu se pomocí spojky nebo spojek připojí kolejnice. Kolejnice je možné libovolně krátit např. pomocí pilky na železo. Ke spojení kolejnic a vytváření systému na míru je možné využít jak rovné, tak spojky ve tvaru T nebo X. Systém se ukončuje koncovkou.

Jak je možné Paulmann Urail ovládat a stmívat?

Základní podmínkou ke stmívání je mít LED svítidla nebo LED žárovky, které jsou použity na kolejnici označeny jako stmívatelné. Pak je možné Urail regulovat externím stmívačem na stěně. Je také možné využít systém Zigbee pro ovládání a stmívání pomocí Zigbee dálkového ovladače nebo případně aplikací, pokud používáte Zigbee bránu. Tenký průběžný díl umožňuje zapojení 2 okruhů - doleva a doprava.

276 položek celkem
Nahoru
Další produkty