V termínu od 1.8 do 14.8. 2022 čerpáme dovolenou. Omlouváme se za případnou delší dobu dodání, ke které může docházet. Děkujeme za pochopení, přejeme krásné léto a budeme se na Vás těšit opět od 15.8.2022.

pojezdová světla

26 položek celkem
pojezdová světla

Pojezdová světla

Pojezdová svítidla jsou zapuštěná do země, po kterých je možné jezdit vozidly nebo se očekává větší zátěž. Zatížení je od cca 500kg a výše (pochozí světla mají zatížení okolo 100kg). Vhodné umístění: vjezdy do domu, parkovací místa, parkoviště, cyklostezky a další místa v exteriéru, kde můžou vjíždět vozidla. Samozřejmě je možné je také použít jako zahradní osvětlení nebo jako osvětlení okolo bazénu. Nejoblíbenější pojezdová světla jsou s LED světelným zdrojem, který přináší několik příjemných benefitů jako je jednoduchá instalace, dlouhá životnost a nízká spotřeba. Tato svítidla je možné mít pro 230V bez trafa nebo s trafem na nízké napětí. Nejnovějším trendem jsou pojezdová světla s bočním svícením, která nesvítí přímo nahoru ale do boku. Díky tomu neoslňují a vytváření příjemný světelný efekt, který působí velice netradičně a originálně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení