Quadrifoglio Group Ola, stropní svítidlo z oranžového laminátu, 3x33W E27, prům.63cm
Kód: KAR K09SFE0P00-003Související produkty
ZDARMAZDARMA
KAR K09SFE0P00-001
ZDARMAZDARMA
KAR K09TRE0P00-004
ZDARMAZDARMA
KAR K09SPE0P00-003
ZDARMAZDARMA
KAR K09SPE0P01-001
ZDARMAZDARMA
LOD 16530 4527
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 1227
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 4527
ZDARMAZDARMA
LOD 16530 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 2027
ZDARMAZDARMA
LOD 16131 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 2227
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 2230
ZDARMAZDARMA
LOD 09634 2000
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo z oranžového, průsvitného laminátu. Vyrábí italský výrobce Quadrifoglio Group, design: Enrico Franzolini.
Vhodné pro osvětlení do obývacího nebo hostovského, do hotelového pokoje, butiku atp. Doporučujeme kombinovat se závěsným svítidlem stejné rodiny.
Vyrobeno z oranžového laminátu, který je průsvitný. Průměr: 63cm, výška 18,5cm.
Do svítidla jsou určeny 3 žárovky se závitem E27 max. 33W. Doporučujeme kvalitní a výkonné LED žárovky s teple bílou barvou světla.
Stejné svítidlo je možné dodat z červeného, bílého, zlatého a stříbrného laminátu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Oranžová |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 63 cm |
| Výška (cm): | 18,5 cm |
| Výkon svět. Zdroje: | 33W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| Počet svět. zdrojů: | 3 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | stmívatelné,bez stmívače |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| Série: | Ola |
| Designer: | Franzolini Enrico |
| ? Výrobce/značka: | Quadrifoglio Group |
ZDARMAZDARMA
LOD 16131 4027
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 16530 2030
ZDARMAZDARMA
LOD 09634 1000
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 4627
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4627
Quadrifoglio Group - Launch of the new brand identity and corporate image
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
