Redo Ikon, černé nástěnné svítidlo nad obraz LED 7,3W 3000K, délka 29,5cm
Kód: RED 01-3469Související produkty
Detailní popis produktu
Interiérové nástěnné svítidlo, vybavené SMD LED diodami, kovová konstrukce v pískové černé barvě. Difuzor je ze saténového polykarbonátu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6421681134329 |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | K zrcadlu, Obrazy, Stěna |
| ? Místnost: | Chodba, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Schodiště |
| ? Tvar: | Lineární |
| ? Průměr [cm]: | 2,2 cm |
| Výška (cm): | 10 cm |
| Šířka (cm): | 29,5 cm |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | 14 x 5 x 3,5 cm |
| Hmotnost: | 0,78 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 7,3W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 751 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 453 |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 92 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Ikon |
| ? Výrobce/značka: | Redo group |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
