Redo Obo Eiko Ito Kanji, bílá bezrámečková rozeta, prům. 5,5cm
Kód: RED CT1 MWHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stropní bezrámečková rozeta pro zapuštění do sádrokartonového podhledu pro série Obo, Eiko, Ito, Kanji od výrobce Redo Group.
Vhodné tam, kde je není vhodná rozeta dodávaná spolu se svítidlem.
Vyrobeno z kovu s bílou povrchovou úpravou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní rozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6421681069652 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Styl osvětlení: | Levné, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Zapuštěné |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Průměr [cm]: | 5,5 cm |
| Hmotnost: | 0,25 kg |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Rozeta |
| ? Série: | Eiko, Ito, Kanji, Obo |
| ? Výrobce/značka: | Redo group |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
