Redo Orbit, bílá stropní rozeta pro zapuštění do sádrokartonu
Kód: RED CR1 MWHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stropní rozeta pro zapuštění do sádrokartonového stropu pro použití závěsných svítidle Redo Group Orbit. Použití zápustné rozety umožňuje nepoužít stropní rozetu pro přisazení, která je dodávána se svítidlem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní rozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6421681081555 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Průměr [cm]: | 13 cm |
| Hmotnost: | 0,27 kg |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Rozeta |
| ? Série: | Orbit |
| ? Výrobce/značka: | Redo group |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
