Redo Shaker, bílé nástěnné nastavitelné svítidlo s vypínačem LED 6W 3000K, průměr 11cm
Kód: RED 01-1738Související produkty
Detailní popis produktu
Nastavitelné nástěnné svítidlo pro interiér vybavené LED diodami SMD, struktura hliníku a kovu lakovaná v matné bílé barvě, opálový PMMA difuzér a zabudovaný spínač.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6421681078920 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Styl osvětlení: | Levné, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Postel, Stěna |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Chodba, Ložnice, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 11,8 cm |
| Hmotnost: | 0,35 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 6W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 570 |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | vypínač na těle svítidla |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Shaker |
| ? Výrobce/značka: | Redo group |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
