Sigor LED žárovka mini E27 6,5W 806lm, náhrada za 60W, Ra90, 2700K, stmívatelná, mléčná
Kód: SIG 6161502Související produkty
Detailní popis produktu
Žárovka z mléčného skla s LED filamentovou technologií 6. generace.
Příkon 6,5W, světelný tok 806lm - odpovídá světelnému toku 60W vláknové žárovky. Energetická třída E.
Teple bílá barva světla 2700K. Tato barva světla je vhodná do obytných interiérů a je stejná jako měla klasická vláknová žárovka.
Index podání barev Ra90 (CRI90). Tato hodnota říká, jak přirozeně budou vypadat barvy pod tímto světlem. Nejlepší je hodnota 100, nejnižší povolená pro osvětlení domácnosti je 80.
Tvar: mini globe, rozměry průměr 4,5cm, výška 7,8cm.
Připravena ke stmívání triak stmívačem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4028085614376 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Průměr [cm]: | 4,5 cm |
| Výška (cm): | 7,8 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 6,5W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 806 |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| Úhel svícení (stupně): | 360 |
| ? Index podání barev: | 90 |
| ? Životnost (hodiny): | 15000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, stmívatelné externím stmívačem v rozsahu 10%-100% |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné TRIAC |
| ? Napájení: | 230 V |
| Provozní teplota: | -20°C až 40°C |
| ? Výrobce/značka: | Sigor |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
