Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Slamp Hugo

Hugo: netradiční design a široké použití v obytném i pracovním interiéru. Ručně vyráběno v Itálii z patentovaného materiálu Lentiflex®. Architektonický systém Hugo byl v roce 2019 oceněn cenou Red Dot.

Hugo Architectural System

Inovativní systém Hugo Architectural umožňuje propojení až sedmi jednometrových prvků pomocí jediného elektrického výstupu, napájení a rozety. Architektonický systém lze konfigurovat pomocí variace od 2 do 7 prvků v závislosti na estetických a osvětlovacích potřebách designéra. Hugo nabízí osvětlení technické kvality, aniž by ztratil ikonickou estetickou hodnotu Slamp. Hlavní požadavky kancelářských prostor stanovené v normě UNI EN 12464-1:2011 vyžadují průměrné osvětlení 500 lx na pracovních plochách, koeficient jednotnosti U0 větší než 0,6 a hodnotu oslnění (UGR) nižší než 19. Obě verze, Prisma a White, snadno splňují tyto požadavky, včetně CRI (index reprodukce barev) vyšší než 90.

Zadat poptávku na svítidla Slamp Hugo Architectural.Chcete výhodnější nabídku na Váš projekt? Dodáváme kompletní sortiment svítidel Slamp Hugo Architectural, ale zatím ne všechno máme zadáno v eshopu. Pro žádost o lepší cenu využijte email nebo poptávkový formulář.