SLV Aixlight MOD QRB111, zápustná bodovka, 1x50W (12V), 20,5x20,5cm, hliník
Kód: SLV 154012Související produkty
Detailní popis produktu
Zápustné bodovky s plně nastavitelným reflektorem do interiéru s širokou možností použití: od chodeb a předsíní až k osvětlení obývacího pokoje. Bodovka SLV Aixlight SLV 154012 je vybavena 1x paticí G53 pro halogen či LED pro 12V s maximálním výkonem 50W - světelný zdroj není součástí dodávky. K provozu je nutné použití trafa 230/12. Halogenové 12V světlo poskytuje lepší věrnost barev, větší živostnost světlených zdrojů s možností většího výběru různých typů žárovek, stmívatelné, akcentové světlo, přirozeně působící zářivě bílé světlo.. Rozměr bodovky: 20,5x20,5cm, montážní otvor: 16,5x16,5cm, zápustná hloubka: 9,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodové osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163078146 |
| ? Barva svítidla: | Hliníková |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Zapuštěné |
| ? Umístění v místnosti: | Sádrokarton |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Zápustná hloubka(cm)>: | 9,5 cm |
| Hmotnost: | 0,821 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 50W |
| ? Závit žárovky: | G53 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 12 V |
| ? Třída ochrany: | III |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ne |
| Počet svítidel v balení: | 1 |
| Akční nabídka: | Výprodej |
| ? Typ svítidla: | Bodovka, Reflektor, Vestavné |
| ? Série: | Aixlight |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
