SLV Kalu, stropní otočná bodovka 4xGU10, kartáčovaný hliník, délka 60cm
Kód: SLV 1002025Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní stropní bodovka z kartáčovaného hliníku pro čtyři žárovky s paticí GU10 ES111 (QPAR111).
Vhodné pro stropní či nástěnnou montáž. Ideální pro akcentové osvětlení, pro bodové osvětlení obrazu, sochy nebo jiného zajímavého detailu v interiéru, ale i pro osvětlení chodby či kanceláře.
Svítidlo SLV Kalu je 60 cm dlouhé, šířka 9cm, výška 18cm. Reflektory jsou nastavitelné do všech stran, jednoduchá montáž pomocí hmoždinek.
Světelné zdroje nejsou součástí dodávky a je nutné je zakoupit zvlášť. Doporučujeme kvalitní LED žárovky.
Váha svítidla: 1,7 kg. Stmívatelné dle zvolených žárovek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163222433 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Hliníková |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté, Na liště |
| Délka (cm): | 60 cm |
| Výška (cm): | 18 cm |
| Šířka (cm): | 9 cm |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 75W |
| ? Závit žárovky: | GU10 ES111 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 4 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Bodovka, Reflektor, Stropní |
| ? Série: | Kalu |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
