SLV Lisenne Pole 40, sloupkové svítidlo z čediče a skla, 1x E27, výška 40cm, IP54
Kód: SLV 1000665Související produkty
Detailní popis produktu
Decentní sloupek LISENNE od německého výrobce SLV je vyrobený z kouřového skla a čediče.
Díky vestavěné patici E27 je toto svítidlo vhodné pro žárovky LED a úsporné žárovky.
Volitelně je k dispozici trn do země a sada kotev do betonu. Dodatečně lze rozšířit instalaci o příslušné nástěnné, stropní, stolní a závěsné svítidlo ze stejné řady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163189576 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Šedá |
| ? Materiál: | Kámen, Sklo |
| ? Průměr [cm]: | 12 cm |
| Výška (cm): | 40 cm |
| Hmotnost: | 5,759 kg |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | stmívatelné, bez stmívače |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP54 |
| ? Typ svítidla: | Sloupkové |
| ? Série: | Lisenne |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
