SLV Sedo, bílé nástěnné svítidlo, LED 30W 3000K, délka 89,5cm
Kód: SLV 151791Související produkty
Detailní popis produktu
Svítidlo vhodné k umístění na stěnu od německého výrobce SLV.
Nástěnné svítidlo SEDO 21 je vyrobeno z hliníku s bílou povrchovou úpravou a opatřeno satinovaným skleněným krytem.
Integrované SMD LED 30 W nabízí silné světlo, které lze srovnávat se zářivkami.
Obsažený napaječ umožňuje přímé připojení k síťovému napětí 230 V.
Délka 89,5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163156752 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Hliník, Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Stěna |
| ? Tvar: | Hranaté, Lineární |
| Výška (cm): | 4 cm |
| Šířka (cm): | 89,5 cm |
| Hmotnost: | 2,129 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 30W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 2880 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Sedo |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
