SLV Sitra Cube, venkovní nástěnné svítidlo, LED 10W 3000K, antracit, výška 11cm, IP44
Kód: SLV 1002032Související produkty
Detailní popis produktu
Venkovní nástěnné svítidlo od německého výrobce SLV .
Nástěnné svítidlo SITRA CUBE z lakovaného hliníku. Díky druhu ochrany IP44 je vhodné pro venkovní použití.
Přípojení svítidla v několika barevných verzích je možné přímo k síťovému napětí 230 V.
Osazeno LED modulem 10W, 3000K, světelný tok 1120lm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní nástěnné osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163222501 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Antracitová |
| ? Materiál: | Hliník, Sklo |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| Výška (cm): | 11 cm |
| Šířka (cm): | 11,5 cm |
| Hmotnost: | 0,824 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 10W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1120 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| ? Série: | Sitra Cube |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
