SLV Trukko 60, nástěnné svítidlo nad zrcadlo, LED 8W 3000K, chrom, délka 60 cm, IP44
Kód: SLV 149762Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní, štíhlé nástěnné svítidlo TRUKKO 60 od německého výrobce SLV z bílého plastu s pochromovanými částmi ze zinkového odlitku má výrazný design s vysokou rozlišovací schopností.
Integrovaný prémiový LED modul nabízí příjemné osvětlení, se dvěma intenzitami světla. Obsažený ovladač LED umožňuje přímé připojení k síťovému napětí 230 V.
Délka 60cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163156233 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Chrom lesklý |
| ? Materiál: | Kov, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | K zrcadlu, Stěna |
| ? Místnost: | Koupelna, Předsíň |
| ? Tvar: | Lineární |
| Výška (cm): | 60 cm |
| Šířka (cm): | 4 cm |
| Hmotnost: | 0,808 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 8W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 450 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 15000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Trukko |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
