Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Stříbrné 1 fázové kolejnicové systémy

Osvětlení pomocí stříbrného (matný chrom) 1 fázového kolejnicového systému je moderní řešení osvětlení do obytných, ale i obchodních a veřejných interiérů. Svítidla i lištové systémy v bílé úpravě působní elegantně a luxusně, ale je třeba myslet na ostatní prvky interiéru pro správné sladění.

Stříbrná z pohledu Feng Šuej.

Stříbrná barva je v Feng šuej spojována s energií kovu a měsíce. Považuje se za symbol intuice, citlivosti a mystických schopností. Stříbrná barva může být v interiéru použita pro vyvážení energie a vytvoření pocitu klidu a harmonie. Tato barva může být také využita pro zdůraznění vody a skla v interiéru a pro posílení energie těchto prvků. V kombinaci s jinými barvami, jako jsou modrá nebo bílá, může stříbrná barva přinést do prostoru pocit elegance a čistoty. Je však důležité používat stříbrnou barvu s mírou, aby nedocházelo k přemíře energie kovu a potenciálnímu pocitu tvrdosti nebo chladu.

Jak správně poskládat stříbrný 1 fázový kolejnicový světelný systém?

Stříbrný (matně chromový) 1F lištový systém je možné zavěsit nebo přisadit ke stropu nebo stěně. K zavěšení je třeba speciální napájecí díl a závěsná lanka nebo tyče. Pro přisazenou instalaci je třeba vědět kde přesně bude kolejnicový systém napájený a podle toho se vybere napájecí díl. Ten může být na začátku/konci, uprostřed nebo mimo dráhu kolejnice. K tomuto dílu se pomocí spojky nebo spojek připojí kolejnice. Kolejnice je možné libovolně krátit např. pilkou na železo. Ke spojení kolejnic je možné využít jak rovné, tak spojky ve tvaru T, X nebo flexibilní spojku, kterou je možné vytvořit libovolný úhel. Při vytváření spojených tvarů je nutné použít izolační prvek. Systém se ukončuje stříbrnou koncovkou.

115 položek celkem