Wever Ducré Miles Round 3.0, kulaté svítidlo pro nepřímé osvětlení, 8W LED 3000K, bílá, prům.26cm
Kód: WD 317774W5Související produkty
Detailní popis produktu
Kruhové nástěnné svítidlo pro vytvoření speciální atomosféry pomocí nepřímého osvětlení. Svítidlo je vhodné do moderních interiérů: ložnice, chodby i obývací pokoje. Vyrábí Wever Ducré Belgie, řada Miles.
Svítidlo Miles Carré je vyrobeno z hliníku s bílou povrchovou úpravou. Vyzbrojeno je celkem 8W LED s teple bílou barvou světla 3000K, světelný tok: 430 lm s možností stmívání (phase cut).
Průměr 26cm, hlouka: 3,7cm. Váha: 1,09kg, IP20, třída ochrany 2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Tvar: | Lineární |
| ? Průměr [cm]: | 26 |
| Hmotnost: | 1,09 |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 8W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 430 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelné externím stmívačem |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel se připojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Miles |
| ? Výrobce/značka: | Wever Ducré |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
