Xal Flow Evo 450, šedé stropní svítidlo, 24W LED 4000K stmívatelné DALI, 44x44cm
Kód: XAL 073-014163GOSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo v hranatém designu s kvalitou, která snese ty nejpřísnější kritéria. Vyrábí rakouský výrobce Xal, série Flow Evo.
Do moderně zařízeného pracovního interiéru s důrazem na čisté linie a špičkovou kvalitu: kanceláře, veřejné budovy, prodejny. Za určitých okoloností je vhodné do kuchyně. Montáž na stěnu i na strop.
Konstrukce svítidla vyrobena z hliníku s práškovou šedou povrchovou úpravou RAL 9006. Rozměr: 44,1 x 44,1cm, výška: 4,6cm i s odsazením od stropu, které je 1,1cm. Bezšroubková konstrukce.
Svítidlo je vyzbrojeno 24W LED se světelným tokem 3270lm, 4000K, CRI80. Nestmívatelné. Difusor z opálového PMMA, který zajišťuje optimální rozptýlení světla.
Krytí IP40, váha 5 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Šedá |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| Délka (cm): | 44,1 |
| Výška (cm): | 4,6 |
| Šířka (cm): | 44,1 |
| Hmotnost: | 4.7 |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 24W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| ? Teplota barvy světla: | 4000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| Životnost (hodiny): | 50000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off + připraveno ke stmívání tlačítkem touch-dim nebo protokolem DALI |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné DALI |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP40 |
| Série: | Flow Evo |
| ? Výrobce/značka: | Xal |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
