Mantra Spider, šedé stropní svítidlo LED 43W 3000K, průměr 50cm
Kód: MAN 8981Související produkty
Detailní popis produktu
Mantra Spider, šedé stropní svítidlo LED 43W 3000K, průměr 50cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8435153289811 |
| ? Barva svítidla: | Šedá |
| ? Materiál: | Drát, Hliník, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 50 cm |
| Výška (cm): | 35 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | Ø 18 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 43W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 5700 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| ? Série: | Spider |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra Feria Hábitat Valencia
Mantra Spider
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
