Zava Alioth, černé stropní/nástěnné nastavitelné svítidlo LED 26W 3000K, průměr 40cm, stmívatelné
Kód: ZAV AHWX40XNXXXXLMX3DI2Související produkty
Detailní popis produktu
Výkon, účinnost, flexibilita - to jsou charakteristiky svítidla Alioth. Dynamické řešení pro inteligentní osvětlení každé místnosti. LED panel je tenký a zároveň výkonný.
Doplňte dalšími svítidly z řady Alioth.
Průměr 40cm.
Osazeno LED 26W 3000K,svítivost 1896lm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Hliník, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Stěna, Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Předsíň, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 40 cm |
| Výška (cm): | 6 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 26W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1896 |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, stmívatelné DALI nebo PUSH |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné DALI, stmívatelné PUSH-DIM |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné, Stropní |
| ? Série: | Alioth |
| ? Designer: | Zavarise Franco |
| ? Výrobce/značka: | Zava |
Video ZAVA
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
