Astro Lighting Denia, stropní koupelnové svítidlo, 2x40W (úsporné), chrom, prům. 25cm, IP44
Kód: AST 1134001Související produkty
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 2227
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 2030
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 4527
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 1227
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 1230
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 2030
Detailní popis produktu
Moderní kulaté svítidlo do koupelny s pochromovanou konstrukcí a vyšším krytím proti vlhkosti IP44.
Svítidlo Astrolighting Denia má průměr 25cm, výška: 5,2cm. Do svítidla jsou určeny 2 světelné zdroje se závitem E14 o maximálním výkonu 40W.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5038856005875 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Chrom lesklý |
| ? Materiál: | Kov, Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Moderní |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Koupelna, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 21 cm |
| Výška (cm): | 5,2 cm |
| Výkon svět. Zdroje: | 40W |
| ? Závit žárovky: | E14 |
| Počet svět. zdrojů: | 2 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| Akční nabídka: | Výprodej |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| Série: | Denia |
| ? Výrobce/značka: | Astro Lighting |
Více za méně
ZDARMAZDARMA
6 655 Kč
–5 %
SLA LAVCS00CEW00000000EU
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 6730
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 1230
ZDARMAZDARMA
15 609 Kč
–5 %
FLO F3179059
-
Technický list pro Astro Lighting Denia AST 1134001 (53.2 kB)
-
Montážní návod pro Astro Lighting Denia AST 1134001 (1.1 MB)
Astro Lighting about us
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
