Axolight Hoops 2, zlaté stropní designové svítidlo, 16W LED 3000K stmívatelné, prům. 100cm, výška 39cm
Kód: AXO PLHOOPS2OR30KXXSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vzdušné a elegantní stropní svítidlo z kolekce Hoops od Axo Light, design: Giovanni Barbato. Vyráběno v Itálii.
Do stylově zařízeného obývacího pokoje, vstupní haly nebo na chodby. Vhodné je i do veřejných budov jako jsou hotely nebo restaurace. Kombinujte závěsné svítidlo se stropní ze stejné série pro nejlepší dojem z jedinečného designu.
Vyrobeno z ohnutého drátu, se zaltou povrchovou úpravou. Průměr svítidla: 100cm, výška: 39cm.
Ve střední části svítidla je umístěna LED o celkovém výkonu LED 16W s teple bílou barvou světla 3000K, světelný tok 1430lm. Svítidlo je stmívatelné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Zlatá |
| ? Materiál: | Drát |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 100 cm |
| Výška (cm): | 39 cm |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 16W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Počet svět. zdrojů: | 1 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 1330 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, stmívatelné phase-cut (stmívač není součástí dodávky) |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné TRIAC |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| Série: | Hoops |
| Designer: | Giovanni Barbato |
| ? Výrobce/značka: | AxoLight |
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 2230
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4627
ZDARMAZDARMA
LOD 15834 5020
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4630
ZDARMAZDARMA
LOD 16530 2030
ZDARMAZDARMA
LOD 16530 1027
ZDARMAZDARMA
LOD 16131 4630
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 2030
-
Návod k montáži pro Axolight Hoops 2 PLHOOPS2ORORLED
-
Technický list pro Axolight Hoops 2 PLHOOPS2ORORLED
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
