Axolight Liaison M2 2level, zlato-černé závěsné svítidlo, 2x9W LED 3000K stmívatelné, délka 2x91cm
Kód: AXO SPLIADM2OONELEDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kolekce Liaison je založena na jedinečném tvaru, který je jednoduchý a přitom nevtíravě výrazný. Navrhla ji Sara Moroni, jejiž heslem je "vynalézavost, harmonie a elegance". Vyrábí italský výrobce AxoLight.
Svítidlo Liaison SP M2 doporučujeme do klasicky i moderně zařízeného interiéru s vysokým stropem: pro bodové osvětlení stolu, stolku, baru v kuchyni nebo obývacím pokoji, pro dekorativní osvětlení v restrauraci, baru nebo pivnici. Dobře funguje i jako závěsná světelná dekorace například do prostoru schodiště. Díky široké kolekci je možné použít stejná závěsné svítidla jak nad stolem tak například v prostoru schodiště.
Vyrobeno z kovu s matně zlatou povrchovou úpravou v kombinaci s černou.
Délka 2x91cm, šířka 84,5cm, celková délka svítidla včetně závěsu je 500cm, závěs je možné zkrátit.
Vybaveno 2x9W LED se světelným tokem 1342 lm, teple bílá barva světla 3000K, úhel svícení 40 stupňů. Svítidlo je stmívatelné 1-10V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Černá, Zlatá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Způsob montáže: | Visací |
| Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| Umístění v místnosti: | Strop, Jídelní stůl |
| ? Místnost: | Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Atypické |
| Výška (cm): | 91+91 |
| Šířka (cm): | 84,5 |
| Max. délka závěsu (cm): | 500 |
| Hmotnost: | 6 |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 9W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Počet svět. zdrojů: | 2 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 1342 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1342 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| Úhel svícení (stupně): | 40 |
| ? Index podání barev: | 90 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelné 0/1-10V |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Závěsné |
| Série: | Liaison |
| Designer: | Sara Moroni |
| ? Výrobce/značka: | AxoLight |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
