Fabas Alice 2554, spotové svítidlo, 2x50W, matný nikl, dvojitý vypínač
Kód: FAB 2554-82-178Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní bodové svítidlo Alice 2554 s nastavitelnými spoty. Svítidlo je dodáváno se dvěmi světelnými zdroji o výkonu 50W s paticí GU10. Povrchová úprava: matný nikl. Svítidlo má dvojvypínač. Délka svítidla 31cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8019282010760 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Niklová |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Levné, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Postel, Stěna, Strop |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Chodba, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Délka (cm): | 31 cm |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 50W |
| ? Závit žárovky: | GU10 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 2 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Bodovka, Nástěnné, Stropní |
| ? Série: | Alice |
| ? Výrobce/značka: | Fabas |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
