Fabas Alice 2554, spotové svítidlo, 6x50W, matný nikl
Kód: FAB 2554-86-178Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní bodové svítidlo Alice2554 s nastavitelnými spoty. Svítidlo je sestaveno ze tří ramen, která lze libovolně spojit. Svítidlo je dodáváno s šesti světelnými zdroji o výkonu 50W s paticí GU10. Povrchová úprava: matný nikl. Délka svítidla 150cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8019282010777 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Niklová |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Na liště |
| Délka (cm): | 150 cm |
| Hmotnost: | 2,05 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 50W |
| ? Závit žárovky: | GU10 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 6 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Bodovka, Stropní |
| ? Série: | Alice |
| ? Výrobce/značka: | Fabas |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
