Fabas Aragon, závěsné svítidlo, 18W LED 2700K stmívatelné, bílá, prům. 53cm
Kód: FAB 3357-42-102Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné s moderním designem pro osvětlení do obývacího pokoje nebo např. nad jídelní stůl. Vyrábí italský výrobce Fabas Luce, série Crow.
Závěsné svítidlo Aragon má stropní rozetu z kovu s bílou povrchovou úpravou a stínidlo je vyrobeno z bílého skla, v průměru 53cm. Maximální délka závěsu: 200cm s možností zkrácení.
Osazeno celkem 18W LED, světelný tok: 1620lm, což odpovídá více jako 100W klasické žárovce. Teple bílá barva světla 2700K. Připraveno na stmívání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8019282086321 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 53 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 200 cm |
| Hmotnost: | 4 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 18W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 1620 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 35000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, stmívatelné stmívačem phase-cut výrobce Varilight, Jung, Busch, Aurora a TCL |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Aragon |
| ? Výrobce/značka: | Fabas |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
