Fabas Diana, závěsné svítidlo, 2x60W, bílé stínítko, šířka 66cm
Kód: FAB 2753-46-138Související produkty
Detailní popis produktu
Decentní, bílé svítidlo se dvěma závěsy, kónickými stínítky a pochromovanou kontrukcí. Svítidlo je vhodné nad jídelní stůl nebo nad konferenční stůl do obýváku. Maximální délka závěsu je 200cm, šířka svítidla je 66cm, průměr stínítka je 14cm. Do závěsného svítidla Fabas Diana jsou určeny světelné zdroje o výkonu 60W s běžným závitem E27. Do svítidla dodoporučujeme úsporku. Ke svítidlu je možné zakoupit i nástěnné svítidlo nebo stojací lampu ve stejném designu nebo závěsné svítidlo s jedním závěsem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8019282017035 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá, Chrom lesklý |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Na liště |
| Šířka (cm): | 66 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 200 cm |
| Hmotnost: | 2,32 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 60W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 2 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Diana |
| ? Výrobce/značka: | Fabas |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
