Il Fanale Reporter, závěsné svítidlo s nastavitelným ramenem, 1x46W, mosaz, prům. 22cm
Kód: ILF 271.01.OFSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo z mosazi s nastavitelným ramenem. Ruční výroba v Itálii, vyráběno firmou Il Fanale.
Pro osvětlení do interiéru: nad jídelní stůl nebo bar v industriálním nebo rustikálním stylu, moderně zařízeného loftu, ale i pro osvětlení nad stoly do pivnice nebo baru.
Vyrobeno z mosazi a železa z antiq povrchovou úpravou.
Svítidlo Il Fanale Reporter má průměr od 22 cm, délka závěsu je 175 - 71cm podle nastavení ramene. Průměr rozety: 12cm.
Osazeno je 1 x paticí E27 s možností osazení halogenky 15W nebo LED žárovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Mosazná, Železná |
| ? Materiál: | Kov, Mosaz |
| ? Styl osvětlení: | Industriální |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na tyči |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 22 cm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 46W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Reporter |
| ? Designer: | DT studio |
| ? Výrobce/značka: | Il Fanale |
Ruční výroba osvětlení Il Fanale
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
