Il Fanale Stone, závěsné svítidlo sklo/mosaz 1xE14 max 10W, průměr 14cm
Kód: ILF 290.01.ONVSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Mistrovské dílo řemesla a vášně, kolekce, která v sobě nese jemnou a starobylou duši řek. Murano sklo, pečlivě vytvořené mistry foukači skla, evokuje krásu starověkých oblázků vyhlazených neustálým proudem vody a leskne se díky mosaznému prášku napuštěnému do směsi. Každá lampa Stone je jedinečným kouskem díky jemným detailům a jemným křivkám, které v sobě skrývají podstatu živého a dýchajícího umění, designového objektu, kde se světlo a kámen spojují v nadčasovou symfonii. Struktura, dostupná v tmavé nebo přírodní mosazi, umožňuje kolekci doplnit rustikální i moderní prostředí. Když světlo tančí skrz vyřezávané sklo, rozvine se magie. Teplé a objímající záblesky se jemně šíří a vytvářejí intimní a podmanivou atmosféru. Světlo se proměňuje v poezii a ladně se noří do okolního prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Mosazná |
| ? Materiál: | Mosaz, Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 14 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 200 cm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | max 10W |
| ? Závit žárovky: | E14 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice. |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Stone |
| ? Designer: | DT studio |
| ? Výrobce/značka: | Il Fanale |
Ruční výroba osvětlení Il Fanale
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
