Ilti Zirkol Circle Downlight, kruhové závěsné svítidlo, 226W LED 2700K DALI/PUSH, bílá, Ø500cm
Kód: ILT BZRC1650G15DBOSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Rozměrné kruhové svítidlo s přímým svícením dolu. Vyrábí italský výrobce Ilti Luce, série Zirkol.
Průměr 500cm a teple bílá barva světla 2700K určuje použití. Je možné ho použít jako centrální svítidlo do prodejny, restaurace, obchodního centra, kulturního domu, hotelu, rozlehlého obývacího pokoje nebo do jiné velké místnosti v interiéru.
Průměr: 500cm. Vyrobeno ze subtilního, ohnutého profilu z hliníku s bílou povrchovou úpravou RAL9016. Výška profilu: 5cm, šířka 2,6cm. Dodáváno v rozloženém stavu na 5 ks.
Svítidlo je osazeno 24V LED páskem, celkem 226W LED, světelný tok 13100lm. Index podání barev: CRI90. Teple bílá barva světla 2700K, která je vhodná do obytných interiérů.
2 ks napájecícj kabelů s délkou 500cm, 10 ks závěsných ocelových lanek 300cm a 10 ks stropních držáků lanek součástí dodávky.
Součástí dodávky je i 1 ks trafa 250W. K tomu je přiložen 1 ks stmívače DALI/PUSH. Trafo je tzv. remote, tzn. musí být umístěno do podhledu. Je možné přikoupit dekorativní stropní nebo zapuštěnou rozetu pro trafo v barvě svítidla (není součástí dodávky).
Na zakázku je možné: tunnable white, RGB, RGBW, DMX/DRM, emergency kit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6421681082767 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kruh |
| ? Průměr [cm]: | 500 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 300 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 226W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 13100 |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné DALI, stmívatelné PUSH-DIM |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 24 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP40 |
| Trafo / napaječ: | 230/24V |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ano |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Zirkol |
| ? Výrobce/značka: | Ilti Luce |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
