Od 5.8.24 do 11.8.24 je firma uzavřena. Objednávky jsou přijímány bez omezení a budeme je vyřizovat v termínu od 12.8.24.
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Doprava, platba

Doprava

 • Doprava DPD do ČR
  Balík poslaný DPD bude doručovaný na druhý pracovní den po odeslání. Do emailové schránky Vám den před doručením pošleme informace k odeslání zásilky, DPD po převzetí zásilky Vás bude informovat emailem i sms o všech detailech k dopravě jako je předběžný čas doručení, link pro online sledování zásilky i částku v případě platby dobírkou. Doprava DPD je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 119 Kč s DPH.
 • Doprava DPD PickUp  
  Balík bude doručen na některé z 1250 výdejních místech po celé České republice. Doprava DPD PickUp je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 79 Kč s DPH.
 • Doprava s vyzvednutím v Balíkovně České pošty
  Balík poslaný do Balíkovny České pošty bude připraven k vyzvednutí většinou na druhý pracovní den po odeslání. Do emailové schránky Vám den před doručením pošleme informace k odeslání zásilky, Česká pošta po převzetí zásilky Vás bude informovat emailem, sms Vám pošle detaily k vyzvednutí zásilky. Doprava do Balíkovny České pošty je  zdarma.
 • Doprava Českou poštou do ČR, služba balík na poštu
 • Balík poslaný přes Českou poštu bude uložen na vybrané provozovně České pošty a o jeho uložení budete informováni emailem. Do emailové schránky Vám den před doručením pošleme informace k odeslání zásilky, Česká pošta po převzetí zásilky Vás bude informovat emailem, sms. Zásilku si můžete zásilku vyzvenout na Vaší poště do 5 dní. Doprava Českou poštou je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 89 Kč s DPH.
 • Doprava Českou poštou do ČR, služba balík do ruky
  Balík poslaný přes Českou poštu bude doručovaný na druhý pracovní den. Do emailové schránky Vám den před doručením pošleme všechny potřebné informace: číslo balíku, link, kde můžete online sledovat pohyb Vaší zásilky i částku, pokud budete platit doručení dobírkou. Pokud Vás pošťák nezastihne na udané adrese, tak ve schránce nechá oznámení a vy si můžete zásilku vyzvenout na Vaší poště do 5 dní. Doprava Českou poštou je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 99 Kč s DPH.
 • Doprava na Slovensko
  Pro dopravu objednaného zboží na Slovenko využíváme služby DPD. Doručení do Bratislavy je do druhého pracovního dne, do jiné části Slovenska pak doprava trvá dva pracovní dny. Do emailové schránky Vám v den odeslání pošleme všechny potřebné informace: číslo balíku, link, kde můžete online sledovat pohyb Vaší zásilky i částku, pokud budete platit doručení dobírkou. Pokud Vás pošťák nezastihne na udané adrese, tak ve schránce nechá oznámení a vy si můžete zásilku vyzvenout na Vaší poště do 5 dní. Doprava Českou poštou je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 119 Kč s DPH  (4,5 EUR)
 • Doprava do EU
  Jsme schopni objednané zboží doručit kamkoliv do EU. Pro detaily nás, prosím, kontaktujte.
 • Vyzvednutí osobně v provozovně Loštice, Kašparova 604/1
  Po dohodě je možné zboží vyzvednout u nás v provozovně. Osobní vyzvednutí je zdarma.

Platba

 • Platba hotově při převzetí zboží na provozovně
  Zboží zaplatíte jak se říká na dřevo - hotově - na naší provozovně v Lošticích - Kašparova 604/1. K faktuře Vám vystavíme příjmový pokladní doklad opatřený razítkem a podpisem včetně EET registrace. V případě osobního vyzvednutí máte možnost si zboží překontrolovat, případně se na cokoliv zeptat k montáži. Jako poděkování za návštěvu a za nákup Vám nabídneme dobrou kávu. Platba na provozovně je zdarma.
 • Platba dobírkou při převzetí balíku
  Zboží zaplatíte hotově při převzetí balíku kurýrovi DPD nebo pošťákovi v Balíkovně, na poště a při doručení balíku do ruky. Platit kartou je možné v Balíkovně a kurýrovi DPD. Při vyzvednutí balíku na Česká poště nebo při doručení balíku poštákem do ruky zatím platit kartou nejde. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 50 Kč s DPH.
 • Bezhotovostní rychlá platba platební kartou nebo převodem
  Za objednávku je možné také zaplatit platební kartou Visa, Mastercard a Maestro nebo tzv. rychlým převodem službou ePlatba+, kdy budete přesměrován do Vaší banky a jednoduše provedete převod. Tyto způsoby platby jsou nejrychlejší a nejpohodlnější. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví a při platbě kartou, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Bezhotovostní platba službou ePlatba+ je pro Vás zdarma. 
 • Bezhotovostní platba na základě zaslaných údajů
  Pokud zvolíte tuto možnost, tak Vám pošleme do emailové schránky údaje k platbě s QR kódem. Platbu proveďte Z Bezhotovostní platba na základě zálohové faktury je pro Vás zdarma.

 

V Žádlovicích dne 22.2.2021