Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Informace k nákupu na 60.cz

Doprava, platba

Doprava

 • Doprava DPD do ČR
  Balík poslaný DPD bude doručovaný na druhý pracovní den po odeslání. Do emailové schránky Vám den před doručením pošleme informace k odeslání zásilky, DPD po převzetí zásilky Vás bude informovat emailem i sms o všech detailech k dopravě jako je předběžný čas doručení, link pro online sledování zásilky i částku v případě platby dobírkou. Doprava DPD je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 119 Kč s DPH.
 • Doprava DPD PickUp  
  Balík bude doručen na některé z 1250 výdejních místech po celé České republice. Doprava DPD PickUp je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 79 Kč s DPH.
 • Doprava s vyzvednutím v Balíkovně České pošty
  Balík poslaný do Balíkovny České pošty bude připraven k vyzvednutí většinou na druhý pracovní den po odeslání. Do emailové schránky Vám den před doručením pošleme informace k odeslání zásilky, Česká pošta po převzetí zásilky Vás bude informovat emailem, sms Vám pošle detaily k vyzvednutí zásilky. Doprava do Balíkovny České pošty je  zdarma.
 • Doprava Českou poštou do ČR, služba balík na poštu
 • Balík poslaný přes Českou poštu bude uložen na vybrané provozovně České pošty a o jeho uložení budete informováni emailem. Do emailové schránky Vám den před doručením pošleme informace k odeslání zásilky, Česká pošta po převzetí zásilky Vás bude informovat emailem, sms. Zásilku si můžete zásilku vyzvenout na Vaší poště do 5 dní. Doprava Českou poštou je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 89 Kč s DPH.
 • Doprava Českou poštou do ČR, služba balík do ruky
  Balík poslaný přes Českou poštu bude doručovaný na druhý pracovní den. Do emailové schránky Vám den před doručením pošleme všechny potřebné informace: číslo balíku, link, kde můžete online sledovat pohyb Vaší zásilky i částku, pokud budete platit doručení dobírkou. Pokud Vás pošťák nezastihne na udané adrese, tak ve schránce nechá oznámení a vy si můžete zásilku vyzvenout na Vaší poště do 5 dní. Doprava Českou poštou je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 99 Kč s DPH.
 • Doprava na Slovensko
  Pro dopravu objednaného zboží na Slovenko využíváme služby DPD. Doručení do Bratislavy je do druhého pracovního dne, do jiné části Slovenska pak doprava trvá dva pracovní dny. Do emailové schránky Vám v den odeslání pošleme všechny potřebné informace: číslo balíku, link, kde můžete online sledovat pohyb Vaší zásilky i částku, pokud budete platit doručení dobírkou. Pokud Vás pošťák nezastihne na udané adrese, tak ve schránce nechá oznámení a vy si můžete zásilku vyzvenout na Vaší poště do 5 dní. Doprava Českou poštou je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 119 Kč s DPH  (4,5 EUR)
 • Doprava do EU
  Jsme schopni objednané zboží doručit kamkoliv do EU. Pro detaily nás, prosím, kontaktujte.
 • Vyzvednutí osobně v provozovně Loštice, Kašparova 604/1
  Po dohodě je možné zboží vyzvednout u nás v provozovně. Osobní vyzvednutí je zdarma.

Platba

 • Platba hotově při převzetí zboží na provozovně
  Zboží zaplatíte jak se říká na dřevo - hotově - na naší provozovně v Lošticích - Kašparova 604/1. K faktuře Vám vystavíme příjmový pokladní doklad opatřený razítkem a podpisem včetně EET registrace. V případě osobního vyzvednutí máte možnost si zboží překontrolovat, případně se na cokoliv zeptat k montáži. Jako poděkování za návštěvu a za nákup Vám nabídneme dobrou kávu. Platba na provozovně je zdarma.
 • Platba dobírkou při převzetí balíku
  Zboží zaplatíte hotově při převzetí balíku kurýrovi DPD nebo pošťákovi v Balíkovně, na poště a při doručení balíku do ruky. Platit kartou je možné v Balíkovně a kurýrovi DPD. Při vyzvednutí balíku na Česká poště nebo při doručení balíku poštákem do ruky zatím platit kartou nejde. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 50 Kč s DPH.
 • Bezhotovostní rychlá platba platební kartou nebo převodem
  Za objednávku je možné také zaplatit platební kartou Visa, Mastercard a Maestro nebo tzv. rychlým převodem službou ePlatba+, kdy budete přesměrován do Vaší banky a jednoduše provedete převod. Tyto způsoby platby jsou nejrychlejší a nejpohodlnější. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví a při platbě kartou, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Bezhotovostní platba službou ePlatba+ je pro Vás zdarma. 
 • Bezhotovostní platba na základě zaslaných údajů
  Pokud zvolíte tuto možnost, tak Vám pošleme do emailové schránky údaje k platbě s QR kódem. Platbu proveďte Z Bezhotovostní platba na základě zálohové faktury je pro Vás zdarma.

 

V Žádlovicích dne 22.2.2021

Reklamace, vrácení zboží

 

  1. Reklamace poškození zjištěného ihned po převzetí zásilky: Obsah zásilky je nutné zkontrolovat co nejdříve po doručení, protože zboží poškozené při přepravě lze reklamovat max. do 2 dnů od převzetí zásilky. Pokud Vám dopravce dodá zboží v poškozeném obalu nebo pokud máte podezření, že zboží by mohlo být poškozené, můžete odmítnout převzetí zásilky. Kurýr nemá povinnost čekat na rozbalení zásilky. V případě, že po rozbalení zásilky zjistíte poškození obsahu, je nutné zásilku reklamovat u přepravce do 2 dnů od převzetí. V každém případě doporučujeme, abyste se na nás nejdříve obrátili telefonicky (tel.733310564) nebo emailem (info@60.cz) a konzultovali další postup.
  2. Reklamace vady vzniklé během užívání zboží v záruční lhůtě: Na celý náš sortiment se vztahuje záruční doba 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Faktura slouží jako záruční list. Před odesláním zboží k reklamaci je dobré konzultovat závadu s provozovatelem telefonicky (tel.733310564) nebo emailem (info@60.cz) a domluvit přepravu zboží. Termín pro vyřízení reklamace je 30 dní od obdržení reklamovaného zboží a náležitostí uvedených výše. K reklamovanému zboží prosím přiložte fakturu a reklamační formulář. Zboží zabalte pečlivě tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Po obdržení zboží Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám další postup.
  3. Vrácení zboží: Kupující má možnost odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od jeho převzetí. Zboží je nutné vracet v originálním nepoškozeném obalu, nepoužité, nepoškozené a kompletní s veškerým příslušenstvím. Zboží je třeba řádné zabalit, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození - za poškození během přepravy zodpovídá odesílatel. Pokud byla originální krabice se zbožím zabalena v dalším kartonu, použijte tento karton i na odeslání zpět a na originální obaly od zboží nic nelepte ani nepište. Za znehodnocený obal od zboží bude účtován poplatek dle míry jeho znehodnocení. Vrácené zboží zašlete zpět na svoje náklady v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání) na adresu 60.cz - svítidla, Kašparova 604/1, 789 83 Loštice. Přiložte fakturu a formulář pro vrácení zboží. V případě kladného vyřízení bude kupujícímu do 14 dní částka vrácena. Zboží nezasílejte na dobírku. Před odesláním doporučujeme kontaktovat provozovatele.