Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Kolejnicové světelné systémy

Kolejnicový systém osvětlení: praktické a efektní osvětlení obytných nebo komerčních interiérů. Základní prvek jsou kolejnice, které zároveň slouží jako vodič a umožňuje přivést osvětlení i tam, kde není připravena elektroinstalace. Kolejnice se spojují různými spojkami a tím je možné vytvořit osvětlení přesně na míru prostoru. Do kolejnic se umísťují různá svítidla které je možné natáčet a posouvat, přidávat nebo ubírat. Systém je možné vést po povrchu, zavěsit a některé je možné zapustit do podhledu.

1 fázové kolejnicové systémy 230V

Praktické řešení do obytného interiéru, případně menšího komerčního prostoru. Kolejnice se vedou na povrchu nebo je možné je zavěsit na lanka. Ovládají se jedním vypínačem a vždy se rozsvítí všechna svítidla, pokud nejsou ovládána např. Zigbee. S využitím spojek, rohových spojek a spojek ve tvaru X a T je možné postavit libovolný systém a ten osadit max. 1000W. Černá, bílá a stříbrná. Bestseller.

3 fázové kolejnicové systémy 230V

Řešení do rozlehlých obýváků a komerčních prostor. Ovládá se až třemi vypínači a můžete na jedné kolejnici vytvořit až 3 světelné scény, typicky: závěsná svítidla nad jídelním stolem, bodovky v kuchyni a bodovky v obýváku. Pro využití 3 okruhů je třeba mít připravenou elektroinstalaci. Černá, bílá a stříbrná.

magnetické kolejnicové systémy 48V

Novinka v ranku kolejnicových systémů, které přináší minimalistický design do ryze technických svítidel. Tento systém je možné bezrámečkově zapustit, přisadit nebo zavěsit. Umožňuje použití reflektorům, závěsných a lineárních svítidel s možností ovládání DALI. Černá povrchová úprava.

369 položek celkem
Nahoru
Další produkty