Paulmann Wolbi, stínítko pro systém DecoSystems, prům. 9cm
Kód: PAU 60055Související produkty
ZDARMAZDARMA
LE2 6092133D
ZDARMAZDARMA
LE2 6092143D
ZDARMAZDARMA
LE2 6092243D
ZDARMAZDARMA
LE2 6490133D
ZDARMAZDARMA
LE2 6094133
ZDARMAZDARMA
LE2 6251433D
Detailní popis produktu
Stínítko ze systému "sestavte si sami" Decosystems německého výrobce Paulmann.
Vyrobeno z bílého skla s dekorem . Průměr 11cm, výška 8 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolejnicové světelné systémy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870600559 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Sklo |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Průměr [cm]: | 9 cm |
| Výška (cm): | 7 cm |
| Hmotnost: | 0,087 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | max 50W |
| Filtrovat podle částí systému: | stínítko pro DecoSystems |
| ? Typ svítidla: | Stínidlo |
| Série: | DecoSystems |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
