LED2 Zeta 2 S, kávové stropní svítidlo, 8/12W LED 2700K DALI/PUSH, ⌀12cm
Kód: LE2 1480228D2Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní, přisazené stropní svítidlo pro univerzální použití v interiéru s přidanou hodnotou ve formě nízkého oslnění, vysokého indexu podání barev, volby výkonu a možnosti stmívání. Vyrábí LED2, série Zeta.
Celá série LED2 Zeta poskytuje rozptýlené světlo a je vhodná pro široké použití v interiéru: od osvětlení zádveří, chodeb až po osvětlení v kuchyni, pracovně nebo obývacím pokoji. Díky různým průměrům je možné pěkně kombinovat průměry svítidel v místnostech a docílit nejlepšího možného osvětlení.
Vyrobeno z hliníku v kávové povrchové úpravě, prizmatický difusor je PMMA. Navíc je možné použít zlatý okrasný kroužek (není součástí dodávky)
Průměr: 12cm, výška: 5,4cm.
Svítidlo je osazeno moderní LED technologií, která umožňuje pomocí pinu nastavit vyšší nebo nižší výkon 8W nebo 12W LED, světelný tok 720 nebo 1080 lumenů.
Svítidlo je připraveno pro řízení DALI a ovládání PUSH (nutný 5 žilový kabel).
Teple bílá barva světla 2700K, která je vhodná do obytných interiérů.
Hodnota UGR, která označuje index oslnění je <19. Tato hodnota znamená, že svítidlo má nízkou míru oslnění a je vhodné pro prostory, kde je kladen důraz na vizuální komfort.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054457403 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Kávová |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Styl osvětlení: | Architektonický, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Sádrokarton, Strop |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Chodba, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 12 cm |
| Výška (cm): | 6,4 cm |
| Průměr mont. otvoru (cm): | 12 cm |
| Hmotnost: | 0,54 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 8W, LED 12W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 720, 1080 |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| Úhel svícení (stupně): | 90 |
| ? Index podání barev: | 90 |
| ? Životnost (hodiny): | 50000 |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné DALI, stmívatelné PUSH-DIM |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| ? Série: | Zeta |
| ? Výrobce/značka: | LED2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
