Lucis Zero, kruhové stropní svítidlo z foukaného skla, 1x60W prům. 23cm, IP40
Kód: LUC S19.11.Z230.31Související produkty
Detailní popis produktu
Skleněné stropní svítidlo Lucis Zero z bílého, ručně foukaného, trojvrstvého skla satén opál mat.
Průměr svítidla Lucis Zero je 23cm, výška 7cm.
Pro 1x60W žárovku do patice E27. Doporučujeme kvalitní LED žárovku. Žárovka není součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595584735551 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Levné, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Dílna, Garáž, Chodba, Kuchyně, Ložnice, Předsíň, Schodiště |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 23 cm |
| Výška (cm): | 7 cm |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | podle světelného zdroje |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP40 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné, Stropní |
| ? Série: | Zero |
| ? Výrobce/značka: | Lucis |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
