Lucis Zero, kruhové závěsné svítidlo z foukaného skla LED 35,5W 3000K, prům. 50cm
Kód: LUC ZL3.K1.Z500.46Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní závěsné svítidlo vyrobené z ručně foukaného třívrstvého skla od českého výrobce Lucis v provedení LED, které výrazně ušetří náklady na provoz svítidla.
Průměr závěsného svítidla Lucis Zero: 50cm, výška skla:80cm, délka závěsu: 200cm s možností zkrácení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595584730068 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 50 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 200 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 44,5W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 6024 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 4700 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| ? Životnost (hodiny): | 50000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Zero |
| ? Výrobce/značka: | Lucis |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
