Mantra Smart, moderní drátěné závěsné svítidlo LED 20W 3000K, průměr 22cm
Kód: MAN 9017Související produkty
Detailní popis produktu
Mantra Smart, moderní drátěné závěsné svítidlo LED 20W 3000K, průměr 22cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8435153290176 |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Drát, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 22,2 cm |
| Výška (cm): | 37 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | Ø 15 x 4 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 150 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 20W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 2750 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Smart |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra Feria Hábitat Valencia
Mantra Smart
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
