Metal Lux Astro Yellow, stropní designové svítidlo v průměru 90cm, 6x40W, žluté sklo, chrom
Kód: MET 206.385.09Související produkty
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 4627
Více za méně
ZDARMAZDARMA
6 655 Kč
–5 %
SLA LAVCS00CEB00000000EU
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 2027
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4027
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 4630
Detailní popis produktu
Vzdušné stropní svítidlo ze 30 ks žlutých skel od italského výrobce Metal Lux do moderních obýváků, kuchyní, chodeb nebo restaurací, barů..
Vhodné zkombinovat např. se závěsným nebo nástěnným svítidlem z rodiny Astro. Stropní svítidlo Astro Yellow má průměr 90cm, výšku 40cm. Konstrukce vyrobena z kovu v chromové úpravě, žlutá skla.
Pro 6x40W halogen do patice G9 s možností výměny za úspornější variantu halogenu, tzv. ekohalogen nebo LED.
Ve stejném průměru je možné dodat více barevných variant např. červenou, černou, modrou, fialovou a mnoho dalších s pochromovanou nebo pozlacenou konstrukcí. Kompletní nabídku svítidel Metal Lux Astro si prolistujte v online katalogu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Chrom lesklý, Žlutá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 90 cm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | 40W |
| ? Závit žárovky: | G9 |
| Počet svět. zdrojů: | 6 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| Série: | Astro |
| ? Výrobce/značka: | Metal Lux |
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 1027
ZDARMAZDARMA
15 609 Kč
–5 %
FLO F3179030
ZDARMAZDARMA
7 411 Kč
–10 %
AXO PLNELL60BCXXE27
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 4530
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 2230
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
