Metal Lux Icaro, stolní lampa 1xE14, chrom/křišťálové sklo, výška 33cm
Kód: MET 197.211Související produkty
Detailní popis produktu
Designová stolní lampička italského výrobce Metal Lux z rodiny svítidel Icaro. Výška: 35cm, průměr 14cm. Vyrobena z kovu v pochromované úpravě, čiré křišťálové sklo. Světelný zdroj: 1x40W do šroubovací patice E17. Možnost použití: halogené svíčkové žárovky, úsporky nebo LED. Stolní lampičku Metal Lux Icaro je možné dodat i v pozlacené povrchové úpravě zlatem 24K.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Chrom lesklý |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Umístění v místnosti: | Pracovní stůl, Stůl |
| ? Místnost: | Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 14 cm |
| Výška (cm): | 33 cm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 40W |
| ? Závit žárovky: | E14 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel má vidlici do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| ? Série: | Icaro |
| ? Designer: | Marino Cagnatel |
| ? Výrobce/značka: | Metal Lux |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
