Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Designové stolní lampy

Krásné, atraktivní i nenápadné a milé, to jsou designové stolní lampičky prověřených světových značek. Mnoho modelů jsou úplné novinky, které teprve budou mít svou premiéru na veletrzích v Miláně nebo Frankfurtu, ale v nabídce jsou i designové stálice, které kromě našeho eshopu najdete v prestižních muzeích designu po celém světě.

Kam použít designovou stolní lampu?

Je možné je použít jak v ložnici na stolek pro tlumené osvětlení, v obývacím pokoji jako dekoraci a pro dekorativní osvětlení, různě po bytě pro lokální osvětlení. Určité typy stolních designových lamp jsou také vhodné pro praktické a výkonné osvětlení k práci, na pracovní stůl do dětského pokoje, domácí pracovny nebo kanceláře. Architekti častou používají designové stolní lampičky spolu se stojacími designovými lampami pro sladění svítidel v interiéru a jako svítící dekoraci do knihoven, poliček, na schody nebo na okenní parapety. Mírně rozsvícená lampička po západu slunce přináší spolu se zážitkem z designu také pěkný prvek v interiéru a hlavně tlumenou a teplou večerní atmosféru.

Jaké značky designových stolních lamp neminout?

Vybírat osvětlení dle konkrétních značek nebo designérů je velmi dobrý způsob jak se seznámit se zajímavými modely a neudělat ve výběru chybu. Z těch prověřených značek stojí za pozornost Flos, Artemide, Nemo, Marset, Axo Light, Brokis nebo Slamp. Z designérů bychom upozornili na Michaela Anastassiadese a jeho lampičky IC Light, Marca Sadlera a sérii Slamp Accordéon nebo Lefleur nebo českou star Lucii Koldovou a sérii Brokis Ivy.

263 položek celkem
Nahoru
Další produkty